Praktické

Ubytovanie

Vyspite sa doružova v jednom z jedenástich hotelov, ktoré pre vás máme zarezervované za zvýhodnené ceny.

Jedlo

V priebehu konferencie budú pre účastníkov zaistené stoly s občerstvením a nápojmi. Samozrejmosťou je tiež lahodný obed.

Parkovanie

Zaistili sme pre vás parkovanie za zvýhodnené ceny a zistili možnosti parkovania v blízkosti hotelov, ktoré ho neponúkajú.

Ako sa k nám dostanete

Automobilom

Zo Slovenska (Mapa) po D2/E65 smerom na Brno. U Brna zabočte vpravo na D1, a choďte směrem na Ostravu. Až dorazíte do Ostravy, zabočte vpravo na 11 (Rudná) a poté naľavo na D56 (Místecká). Odbočte doprava z D56 pri značke Centrum nejprv na Vítkovická a opäť doprava na 28. října. Nakoniec odbočte naľavo na ulici Nádražní a ihneď doprava, tu uvidíte po pravej strane hotel Imperial. Z Poľska (Mapa) a Nemecka (Mapa) smerom na Katovice a potom po A1/D1 z Katovíc do Ostravy. Až dorazíte do Ostravy, zíďte na ceste D56 (Místecká). Odbočte doprava z D56 pri značke Centrum najprv na Vítkovická a opäť doprava na 28. Října. Nakoniec odbočte naľavo na ulici Nádražní a ihneď doprava, tu uvidíte po pravej strane hotel Imperial.

Lietadlom

Linkami č. 333 a 670 z autobusovej zastávky „Mošnov – Airport“ (nachádzajúcej sa pred letiskovou halou) na stanicu „Vítkovice vysoké pece“. Potom električkovou linkou č. 1 alebo 2 až na zastávku „Elektra“.

Vlakom

Z Hlavního nádraží linkami č. 1, 2 alebo 8 zo zastávky električiek, nachádzajúcej sa pred hlavnou vlakovou stanicou („Hlavní nádraží“). Zo stanice Svinov linkami č. 37 alebo 79 z autobusovej zastávky „Svinov zastávka“ (nachádzajúce sa pred budovou stanice) na zastávku „Svinovy mosty - horní zastávka.“ Alebo linkami 46, 51, 53, 64 a 76 na zastávku „Svinovy mosty - dolní zastávka.“ Zo stanovište „Svinovy mosty - horní zastávka“ (nachádzajúci sa v hornom poschodí tiež budovy) na električku č. 4 alebo 8 až na zastávku „Elektra“.

Kontakt pre organizačné záležitosti

Barbora Sněhotová

Barbora Sněhotová
 snehotova@proebiz.com
+420 601 168 896


"Ráda Vám zaistím ubytovanie v niektorom zo zjednaných hotelov."

Back to Top