Novinky


Nákupný slovník: ozdoba knižnice každého nákupcu

07MAJ

Nákupný slovník: ozdoba knižnice každého nákupcu

07. 05. 2020 08:27 Jan Šlachta

Chystanou novinkou tohtoročného eBF bude predstavenie a slávnostný krst Nákupného slovníka 2020, publikácie, ktorá by nemala chýbať v žiadnej knižnici „trendy“ nákupného tímu. Odborný nákupný slovník primárne slúži k rýchlej a prehľadnej orientácii v zjednotenej terminológii z oblasti eProcurementu a eSourcingu s logickým presahom obchodných, logistických a manažérskych pojmov, s ktorými sa nákupcovia bežne stretávajú.

Čítať ďalej

Najväčšou pridanou hodnotou výkladového slovníku nákupných pojmov je v jeho doplnení o skúsenosti z praxe a o odborné komentáre popredných špecialistov v odbore, ktorí sa podieľali na jeho vzniku. Unifikácia a konsolidácia najrelevantnejších pojmov vybraných participujúcimi expertami významne poslúži k upevneniu štandardov nákupného názvoslovia.

Zuzke sa podarilo zostaviť výborný redakčný tím, a pokiaľ si myslíte, že by ste mohli byť jeho súčasťou, napíšte nám na 5tym@proebiz.com.

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU