Novinky


HOLLAND pre všetkých

28JUL

HOLLAND pre všetkých

28. 07. 2017 15:14 Jan Šlachta

Včera prebehla zatiaľ asi najväčšia eAukcia typu HOLLAND v hodnote okolo 1 mil. EUR. Namiesto tulipánov išlo o zložitejšie technológie. Úspora v rádoch desiatich tisícov EUR bola povzbudením do ďalších aukcií tohto typu a dôkazom, že každý z aukčných typov má svoje využitie a je potrebné s týmito možnosťami počítať už pri plánovaní stratégie nákupu.


Resumé Kraljičovy matice

28JUL

Resumé Kraljičovy matice

28. 07. 2017 15:12 Jan Šlachta

V jednoduchosti je krása. A taktiež sila. O čom je vlastne kúzlo celej matice category managementu sa dozviete v článku: "Z nákupu sa musí stať riadenie nákupu", ktorý pre vás pripravil a vtipne oglosoval Honza Vašek.


Ako Peter Kraljič zmenil nákupný svet

28JUL

Ako Peter Kraljič zmenil nákupný svet

28. 07. 2017 15:10 Jan Šlachta

Žijúca legenda nákupu Peter Kraljič bude špeciálnym hosťom tohtoročného eBF. Všetci velitelia nákupných tímov sa stretli s jeho "metódou nákupného portfólia", ktorá je skôr známa ako Kraljičova matice. Na eBF budeme počuť výklad matice z pohľadu jej autora s odstupom 30-tich rokov. 2 500 citácií v najprestížnejších časopisoch sú vysvetlením toho, prečo je Peter Kraljič považovaný za odbornú ikonu vo svetovom meradle, ktorá sa stala základným stabebním kameňom pre celý nákup a jeho budúcnosť.


Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU