Novinky


Ako sa tvorí program eBF?

06APR

Ako sa tvorí program eBF?

06. 04. 2022 09:03 Jan Jedlička

Úspech má veľa otcov a neúspech je sirota, to je jedno z hesiel, ktoré zaznelo na Malom eBF, príprave programu festivalu, ktorý sa konal v Bořeticiach :). Zodpovednosť za dramaturgiu a prípravu eBF prevzal PROCUREMENT BOARD. Ide o skupinu vybraných špecialistov v oblasti firemného nákupu, ktorá prostredníctvom odborných workshopu BOARDu a otvorených kooperačných projektov prispieva k rastu štandardov v oblasti digitalizácie nákupu. Program odráža všetky aktuálne témy, ktoré rezonujú vo svete procurementu.


Firmy & Inštitúcie SPOLU

14MAR

Firmy & Inštitúcie SPOLU

14. 03. 2022 14:16 Jan Šlachta

Na mnoho zaujímavých príležitostí narážame náhodou. Často ide iba o to vidieť a počuť, myslím tým dívať sa a počúvať. Digitalizovali sme proces výberových konaní – tendry a jedna z foriem hodnotenia ponúk bola eAukcia. Bolo nás v oboch republikách zhruba päť podobne špecializovaných tímov a hlavná klientela boli firmy.

V roku 2005 sme pre jedno menšie slovenské mesto urobili prvé hodnotenie ponúk formou aukcie. Na jednu stranu dobrý výsledok a na druhú nové poznania, že nákup, resp. zákazky vo verejnom priestore sa riadia rovnakými princípmi. A od tej doby sme sa začali „verejným“ zaoberať častejšie.


Mapy vedú k pokladu

22FEB

Mapy vedú k pokladu

22. 02. 2022 13:53 Jan Šlachta

Prvá verzia programovej mapy je vonku. A je výživná. Najnovšie trendy, inšpiratívne projekty, pálčivé problémy, ktoré spoločne vyriešime aj množstvo zábavy. Všetko pre všetkých a zároveň si tam každý nájde ten svoj poklad.

Cestu k pokladu hľadajte tu


Svet sa zmenil!

14FEB

Svet sa zmenil!

14. 02. 2022 10:43 Jan Šlachta

Tematické zameranie tohto ročníku eBF je tak aktuálne, ako je to len možné. Svet sa zmenil, či už chceme alebo nie, a je nutné, aby sme na to boli pripravení. Aby sme boli pripravení, musíme byť informovaní, mať prehľad o súčasných tendroch a efektívnych zmenách. Aby sme prehľad získali, musíme zdieľať skúsenosti na eBF. :-)


Ako v rozprávke

13FEB

Ako v rozprávke

13. 02. 2022 19:51 Jan Šlachta

Je to v tomto roku tak trošku ako keď sa Šípková Ruženka prebudí po storočí a uzrie svojho princa. Naše eBF sa prebúdza síce "len" po dvoch rokoch, ale aby to bolo ako z rozprávky, tak ho bude svojou grafikou sprevádzať kresliarka Růženka Kalinová.


Stay tuned!

13FEB

Stay tuned!

13. 02. 2022 19:50 Jan Šlachta

Prefarbujeme eBF! S novým termínom, nové farby i nový svieži vietor do eBF plachiet. A že sa máte na čo tešiť? Tak určite! Prípravy sú v plnom prúde a noviniek je mnoho, takže nás sledujte, každý týždeň nový prísun o jednotlivých scénach a našľapanom programe.


Změna termínu

14OKT

Změna termínu

14. 10. 2021 10:35 Jan Šlachta

Tradiční listopadové (novemberové) setkání nákupní rodiny pro nás byla každoroční odměna za celoroční dřinu. Situace opět začíná být divoká a je velmi pravděpodobné, že by významně ovlivnila účast spíkrů i účastníků na festivalu. Rozhodli jsme se proto eBF posunout na květen. Je to čas rozkvetlých třešní, podzimní nachlazení již nebudou aktuální a teplé slunečné dny dají setkání nový rozměr.

Chtěli bychom májový čas udržet již jako tradiční termín.

Nový termín: 24. – 27. 5. 2022.


Stalo se to!

14MAJ

Stalo se to!

14. 05. 2021 11:53 Jan Šlachta

Podařil se malý zázrak - jmenuje se Procurement Board Academy. Od září (septembra) spouštíme semestrální kurz na ekonomické fakultě VŠB - Digitální nákupní tým. Vůbec poprvé se podařilo spojit nejsilnější hráče na trhu poskytovatelů eNástrojů a odborníky z digitálně vyspělých firem, aby sdíleli své zkušenosti z digitalizace nákupních procesů včetně praktických ukázek jednotlivých kroků v různých řešeních, která jsou aktuálně dostupná na trhu.


eBF bude!

13MAJ

eBF bude!

13. 05. 2021 14:28 Jan Šlachta

V první půlce měsíce proslaveného láskou, kdy už jsme všichni hodně hladoví se vidět, slyšet a společně se smát, okolnosti naznačují, že to vyjde!

Padlo rozhodnutí, že listopadová konference – festival o digitalizaci nákupu eBF, bude mít i fyzickou,resp. prezenční tvář. Začínáme plánovat a těšíme se.

Zapište si datum 3. - 5. 11. 2021. Kapacita bude omezená, program se vyladí v řádech týdnů, ale už teď věříme, že vás bude bavit.


eBF 2020 - on-line stream

29SEP

eBF 2020 - on-line stream

29. 09. 2020 15:18 Jan Šlachta

Asi všichni známe rčení, až se ucho utrhne. Mám tady takový oborový up-date. Tak dlouho jsme prosazovali elektronizaci, až jsme zelektronizovali i sebe. Zaječí se přesouvá do on-line prostředí a eBF stream se stává oficiálním křestem pro nově vzniklé eBF studio.

eBF studio – je elegantní řešení toho, abychom mohli zůstat v kontaktu, sdílet trendy a bez omezení čerpat inspiraci z Evropy. Budeme vysílat rozhovory, prezentace, případové studie. Zapojovat vás jako experty, dramaturgy, hvězdy.


Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU