Novinky

Vernisáž SPOLU už tretíkrát

28JUL

Vernisáž SPOLU už tretíkrát

28. 07. 2017 15:25 Jan Šlachta

Toto neoficiálne otvorenie celého nášho nákupného festivalu nás jednoducho baví! Už roky si všímame, koľko je okolo nás ľudí so zmyslom pre krásu. Výstavou SPOLU chceme tieto kreatívne a umelecké duše z nákupu a verejného obstarávania spájať. Vernisáž výstavy SPOLU sa uskutoční v utorok 7.11. o 19 hod., v predvečer konania konferencie.


Helsinská eKatalógová inšpirácia

28JUL

Helsinská eKatalógová inšpirácia

28. 07. 2017 15:21 Jan Šlachta

eKatalógy sú jednoznačne trendom súčasného sveta eProcurementu, a keby sme mali vymenovať národy, ktoré sú súčasnými eKatalógovými lídrami pre oblasť verejnej sféry, sú to Taliani a Fíni. A práve z fínskeho hlavného mesta príde eKatalógy, určené inštitúciám, ale môžu byť vhodnou inšpiráciou i pre firmy, predstaviť Timo Ratanen, človek, ktorý má nemalé skúsenosti z oblasti eProcurementu na medzinárodnej úrovni.


Programový line-up

28JUL

Programový line-up

28. 07. 2017 15:17 Jan Šlachta

Ďakujeme za váš obrovský záujem, priazeň a dôveru v dramaturgiu nákupného festivalu eBF. Takmer tretina lístkov už je preč, a to bez zverejnenia programového line-upu, na ktorom v súčasnej chvíli pracujeme. Môžeme sľúbiť jediné – bude vás to zaujímať a baviť! Veľké mená z oblasti nákupu a elektronizácie VO - programový line-up už čoskoro.


HOLLAND pre všetkých

28JUL

HOLLAND pre všetkých

28. 07. 2017 15:14 Jan Šlachta

Včera prebehla zatiaľ asi najväčšia eAukcia typu HOLLAND v hodnote okolo 1 mil. EUR. Namiesto tulipánov išlo o zložitejšie technológie. Úspora v rádoch desiatich tisícov EUR bola povzbudením do ďalších aukcií tohto typu a dôkazom, že každý z aukčných typov má svoje využitie a je potrebné s týmito možnosťami počítať už pri plánovaní stratégie nákupu.


Resumé Kraljičovy matice

28JUL

Resumé Kraljičovy matice

28. 07. 2017 15:12 Jan Šlachta

V jednoduchosti je krása. A taktiež sila. O čom je vlastne kúzlo celej matice category managementu sa dozviete v článku: "Z nákupu sa musí stať riadenie nákupu", ktorý pre vás pripravil a vtipne oglosoval Honza Vašek.


Ako Peter Kraljič zmenil nákupný svet

28JUL

Ako Peter Kraljič zmenil nákupný svet

28. 07. 2017 15:10 Jan Šlachta

Žijúca legenda nákupu Peter Kraljič bude špeciálnym hosťom tohtoročného eBF. Všetci velitelia nákupných tímov sa stretli s jeho "metódou nákupného portfólia", ktorá je skôr známa ako Kraljičova matice. Na eBF budeme počuť výklad matice z pohľadu jej autora s odstupom 30-tich rokov. 2 500 citácií v najprestížnejších časopisoch sú vysvetlením toho, prečo je Peter Kraljič považovaný za odbornú ikonu vo svetovom meradle, ktorá sa stala základným stabebním kameňom pre celý nákup a jeho budúcnosť.


Back to Top